Co by vás mohlo zajímat

Profíkem na SEO jsem se nestal ze dne na den.

Ve své pracovní kariéře jsem toho prošel už celkem dost. Díky tomu jsem ale také hodně získal. Komunikace s klienty a jednání s nimi byl takřka můj denní chleba.

K tomu se postupně a nenápadně nabalovaly další aktivity spojené se světem on-line marketingu. Výrazy jako redakční systém, administrace e-shopu, domény, webhosting, serverhosting či systémy pro správu dat, tak rozhodně nepovažuji za cizí slova.

Tento přesah znalostí do několika oborů se mi teď velmi hodí. Když hledám řešení pro klienta, dívám se tak na celou situaci komplexně a nabízím cestu, která bude mít smysl i efekt.

Umím se domluvit s programátory, webmastery i grafiky a přetlumočit jejich IT jazyk směrem ke klientovi tak, aby situaci porozuměl každý.

Od roku 2015 pomáhám malým a středním podnikům dosáhnout lepších výsledků v bezplatném vyhledávání a zlepšení jejich cílů.

Kromě optimalizace webových stránek dokážu navrhnout vhodnou obsahovou strategii, kterou doplňuji budováním zpětných odkazů. Při dlouhodobé spolupráci dosahuji plynulý nárůst cílené návštěvnosti z bezplatného vyhledávání, což oceňuje řada mých klientů – viz. reference.

Jsem zastánce tvorby kvalitního obsahu, který pomáhá webům růst. Ať již se jedná o klasické články na blog, e-booky (Jak zvýšit bezplatnou návštěvnost) nebo infografiky.

Při své práci využívám nejmodernější nástroje a informace získávané nejen z odborných školení, ale také studiem zahraničních materiálů. Díky přesahu do jiných oborů pracuji tak, aby odvedená práce byla pro klienta užitečná a nastínila i další možnosti.

Pokud si pro zlepšení svých stránek vyberete mě, máte jistotu perfektně a včas odvedené práce.

Bc. Martin Dřímal
SEO konzultant a linkbuilder

martin Dřímal SEO služby

konzultace seo

Nezávazná konzultace

 

    Své SEO služby nabízím po celé České republice. Osobně se můžeme potkat v Prostějově, Brně, Praze, Olomouci nebo Kroměříži.

    Martin Dřímal