O mně

seo optimalizace a linkbuilding

Kontaktujte mě:

Ahoj, jmenuji se Martin a...

Profíkem na SEO jsem se nestal ze dne na den.

Když jsem v mládí začínal sbírat své první pracovní zkušenosti (tenkrát ještě jako zaměstnanec v bankovní sféře), psal se rok 2000. Internetové služby u nás tehdy v porovnání s dnešní dobou teprve vyrůstaly z plenek, ale já už tenkrát hltal všechny dostupné informace týkající se budování e-shopů a podnikání na internetu. Pár vlastních (funkčních) e-shopů jsem si také sám založil, několik jich pak spravoval svým známým. Abych zjistil, jak to funguje za oponou. Byly to první, často neumělé pokusy, ale zkušenosti k nezaplacení.

Zkušenosti z online světa přibývaly, vášeň pro e-shopy a online marketing zůstala. A z původního koníčku se nakonec stala regulérní práce a obživa.

Od roku 2014 jsem na volné noze a pomáhám malým a středním podnikům dosáhnout lepších výsledků v bezplatném vyhledávání a zlepšení jejich cílů.

Díky tomu, že jsem toho v profesní sféře vyzkoušel během let celkem dost a zabrousil jsem do různých oborů, jsem také hodně získal. Mým denním chlebem byla mimo jiné pravidelná komunikace s klienty a jednání s nimi. K tomu se postupně a nenápadně nabalovaly další aktivity spojené se světem online marketingu. Výrazy jako redakční systém, administrace e-shopu, domény, webhosting, serverhosting či systémy pro správu dat tak už dávno patří do mého běžného slovníku.

Přesah znalostí do několika oborů se mi teď velmi hodí. Když hledám řešení pro klienta, dívám se na celou situaci komplexně a nabízím cestu, která bude mít smysl i efekt.

Umím se domluvit s programátory, webmastery i grafiky a přetlumočit jejich IT jazyk směrem ke klientovi tak, aby situaci porozuměl každý.

Kromě optimalizace webových stránek dokážu navrhnout vhodnou obsahovou strategii, kterou doplňuji budováním zpětných odkazů. Při dlouhodobé spolupráci dosahuji plynulého nárůstu cílené návštěvnosti z bezplatného vyhledávání, což oceňuje řada mých klientů – viz reference.

Jsem zastáncem tvorby kvalitního obsahu, který pomáhá webům růst. Ať už se jedná o klasické články na blog, e-booky (Jak zvýšit bezplatnou návštěvnost) nebo infografiky.

Při své práci využívám nejmodernější nástroje a informace získávané nejen z odborných školení, ale také studiem zahraničních materiálů. Díky přesahu do jiných oborů pracuji tak, aby odvedená práce byla pro klienta užitečná a nastínila i další možnosti.

Pokud si pro zlepšení svých stránek vyberete mě, máte jistotu perfektně a včas odvedené práce.

Bc. Martin Dřímal
SEO konzultant a linkbuilder

Přesunout se na začátek