Služby

Co ode mě můžete čekat?

Úplné zázraky ne, nejsem Gandalf ani pánbůh, ale velmi rád pro vás vyřeším tyto oblasti:

odborník na SEO služby

A jak to provedeme? Prostřednicvím jedné z těchto služeb či jejich kombinací:

seo audit

SEO audit

Pomocí kompletního SEO auditu zjistím, jak si váš web aktuálně stojí. Posoudím použitelnost stránek a jejich strukturu, kvalitu odkazového portfolia i další faktory. Jako výstup obdržíte komplexní přehled včetně návrhů řešení.

seo optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace

Zpřehledním vaše stránky pro návštěvníky i vyhledávače.
linkbuilding, budování zpětných odkazů

Linkbuilding (zpětné odkazy)

Prostřednictvím zpětných odkazů zajistím úspěšnou propagaci stránek. Upřednostňuji dlouhodobější strategie získávání odkazů před tzv. rychlými cestami, které mohou stránky poškozovat.

obsahový marketing

Obsahový marketing

Na obsahu záleží! Relevantní a dobře zacílené texty posílí vaši konkurenceschopnost. Pomohu vytvořit kvalitní obsah, který vám z dlouhodobého hlediska přinese více bezplatných návštěvníků než jiné formy propagace.

Nejste si jisti, kterou službu vybrat? Nemáte potuchy, zda váš web vůbec potřebuje nějakou formu SEO optimalizace webových stránek nebo vylepšení obsahu? Nemarněte čas zbytečným hloubáním. Zkrátka mi rovnou napište, zavolejte.

Vše spolu nezávazně probereme v rámci první telefonické konzultace, která je vždy zdarma. Teprve potom se v klidu rozhodnete, zda se společně vrhneme do práce.

Přesunout se na začátek